classi
08 بهمن 1401 - 10:02

خبر خوب از شهرداری باشت در حوزه ماشین‌آلات

شهردار باشت گفت: یک دستگاه بیل مکانیکی چرخ زنجیری به ارزش بیش از ۰ ۷ میلیارد ریال به ناوگان ماشین آلات عمرانی و خدماتی شهرداری باشت اضافه شد.

سید رضا حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در گچساران اظهار کرد: دوران خدمات خوب و اثرگذار به مردم باشت با فعالیت و پویایی شهرداری در زمینه های مختلف محقق خواهد شد.

 وی بیان کرد: در چند ماه اخیر اقدامات بسیار خوبی در راستای خدمات شهری در باشت انجام گرفته است.

شهردار باشت تصریح کرد: با حمایت نماینده گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی و پیگیری های شهرداری این شهرستان یک دستگاه بیل مکانیکی چرخ زنجیری به ارزش بیش از  7 میلیون تومان به ناوگان ماشین آلات عمرانی و خدماتی شهرداری باشت اضافه شد.

حسینی عنوان کرد: با توجه به اینکه شهرداری فاقد ماشین الات سنگین عمرانی از جمله بیل مکانیکی و غیره بود، هم بصورت مکاتبات اداری و هم حضوری در جلسات استانی، مصرانه خواهان اختصاص بیل مکانیکی شدیم.

وی گفت: به همراه رئیس شورای اسلامی شهر باشت به تهران رفتیم و با مسولان مرتبط رایزنی ها و اقدامات لازم را با تجزیه وتحلیل اوضاع شهرداری باشت وتوضیح همراه با مستندات مشکلات شهری را ارائه کردیم و اختصاص بیل مکانیکی قطعی و اهدا شد.

شهردار باشت با اشاره به اینکه متاسفانه ماشین آلات شهرداری این شهرستان فرسوده و از کار افتاده هستند، خاطرنشان کرد: در حال حاضر نیز گریدر و لودرهای شهرداری باشت کاملا از کار افتاده و بر اثر فرسودگی زیاد قابل استفاده نیستند.

حسینی بیان کرد: با عزم‌جهادی در راستای ارائه خدمات به مردم این شهرستان شهرداری باشت و پرسنل آن به جد تلاش می کنند.

شهردار باشت ضمن تقدیر از نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس و استاندار که همکاری خوبی را جهت تهیه این بیل مکانیکی چرخ زنجیری داشتند افزود: با ورود بیل مکانیکی چرخ زنجیری به باشت یک اقدام در تاریخ شهرداری این شهرستان رخ داده است.

انتهای پیام/ ۸۲۰۳۳

منبع: فارس
شناسه خبر: 1001841