classi
10 اسفند 1401 - 11:33

باغ شاهزاده ماهان به‌دلیل تعمیرات به‌مدت ۴ روز تعطیل می‌شود

مدیرکل میراث ‌فرهنگی، گردشگری و صنایع ‌دستی استان کرمان گفت: باغ شاهزاده ماهان به‌مدت ۴ روز از تاریخ ۱۳ تا ۱۶ اسفندماه ۱۴۰۱ به‌دلیل تعمیرات تعطیل است.

 به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، فریدون فعالی با اشاره به تعطیلی چهار روزه باغ شاهزاده ماهان به‌دلیل تعمیرات، اظهار کرد: این تعطیلی به‌منظور اصلاح سیستم برق‌رسانی و روشنایی باغ شاهزاده ماهان و همچنین جلوگیری از بروز هرگونه خطر احتمالی برای گردشگران انجام می‌شود و از روز سه‌شنبه ۱۷ اسفندماه جاری همانند روزهای گذشته میزبان علاقه‌مندان خواهیم بود.

 مدیرکل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی استان کرمان از پایان عملیات نورپردازی باغ جهانی شاهزاده تا قبل از نوروز ۱۴۰۲ خبر داد و گفت: در نوروز ۱۴۰۲ شاهد نمایی دیگر از این باغ تاریخی خواهیم بود و از مردم سراسر کشور دعوت می‌شود در ایام نوروز از جاذبه‌‌های گردشگری این استان دیدن کنند.

 فعالی با بیان اینکه برای ایام نوروز ۱۴۰۲ علاوه بر باغ شاهزاده ماهان، نورپردازی ارگ تاریخی بم را خواهیم داشت خاطرنشان کرد: ارگ بم به تنهایی می‌تواند تعداد زیادی از گردشگران را به سوی این استان سوق دهد و در تلاشیم در نوروز ۱۴۰۲ میزبان خوبی برای گردشگران باشیم.

پایان پیام/۸۰۰۱۸/ب

منبع: فارس
شناسه خبر: 1065992